İYİ PARTİ İZMİT İLÇEDE DELEGE SEÇİMİ HEYECANI

İYİ Parti İzmit İlçede Delege Seçimi Heyecanı
18 Ocak 2020 Cumartesi 14:40
373 defa okunmuştur.
İlçe kongreleri sürecini başlatan İYİ Parti Kocaeli'de ilk delege seçimleri İzmit'te başladı

3 Ocak 2020 tarihinde askıya çıkarılan üye listeleri dün akşam askıdan indirildi ve bugün de 08.00-17.00 saatleri arasında İzmit İlçe Başkanlığı'n da delege seçimleri yapılıyor.

1208 üyesi bulunan İzmit İlçe Teşkilatı'n da, 420 delege başvurusunun yapıldığı 11 mahalleden seçilecek 200 delege için 443 üye oy kullanıyor.

Sabah saatlerinde İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz delege seçimleri için oylarını kullandılar.

İzmit İlçe Başkanı Dr. Pelin Coştur Filiz yaptığı açıklamada "Demokrasi şölenimizin ilk etabını delege seçimleriyle başlattık. Hem delege olmak için yapılan başvuranların hem de oy kullanmak için gelen üyelerimizin yoğunluğu bizi çok mutlu ediyor. Kardeşlik havası içinde gerçekleştirdiğimiz bu seçimin adaylarımıza ve partimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Vekili ve Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan' da İzmit İlçe Başkanlığı'na gelerek Başkan Pelin Coştur Filiz'i makamında ziyaret etti ve seçimler için teşkilata başarılar diledi.

 

 

YORUM EKLE