BU BAYRAM EVLERDEYİZ

BU BAYRAM EVLERDEYİZ
24 Mayıs 2020 Pazar 16:40
1623 defa okunmuştur.
Kapı kapı dolaşıp bayramlarını kutladılar

Cumhuriyet Halk Partisi Başiskele İlçe Örgütü bu ramazan bayramında İlçe Binasının Bulunduğu Caddedeki ailelere maske, lokum ve nutuk dağıttı.

 


Bayramda getirilen sokağa çıkma yasağı için harekete geçen Başiskele İlçe Örgütü, vatandaşlara dağıtımını gerçekleştirmek için içinde lokum, maske ve nutuk olan paketler hazırladı.

 


Başiskele İlçe Başkanı Av. Anıl Acurman, Kadın Kolları Başkanı Elif Şamba, Gençlik Kolları Başkanı Levent Soycan ve İlçe teşkilatı kapı kapı dolaşarak tüm komşularının bayramını kutladı. Ziyaret ettikleri her aileye bayram hediyesi olarak hazırladıkları paketlerden veren ilçe teşkilatı teşekkürlerle ve memnuniyetle karşılandı.


Hane hane dolaşılarak dağıtılan bayram hediyesi olarak hazırlanmış paketler çocuklu aileler için ise özel olarak hazırlandı. Çocuğu olan aileler için paketlerin içine yapboz da ekleyen ilçe teşkilatı bu bayramı evde geçirmek zorunda kalan çocukların yüzlerinde tebessüm bırakmayı başardı. Konuyla ilgili konuşan Acurman; “Ramazan boyunca tüm yurttaşlarımızla ihtiyaç köprüleri kurduk şimdi de gönül köprülerimizi büyütüyoruz. Bayram birlik, bayram komşuluktur. Tüm yurttaşlarımızı kucaklıyor, her birinin Ramazan bayramlarını kutluyoruz.” Dedi.

 

YORUM EKLE

YORUMLAR

  • Aziz Bakır
    26 Mayıs 2020 Salı 14:44

    Gençliğyle çalşkanlğıyla hizmet eden Başiskele ilç Başk.Anıl Acurman

    Anıl Başkanı her zaman takdirle karşılıyoruz.Chp Yeni bir soluk ve hizmet anlayışı getirdiği için ve sayılarının bu anlayış la arayacağını Ümit ediyorum her keze hayırlı bayramlar dılıyorum