İZMİT’TE MAVİ YEŞİL SOKAK ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

İZMİT’TE MAVİ YEŞİL SOKAK ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
17 Ocak 2020 Cuma 15:14
540 defa okunmuştur.
İzmit Belediyesi Mavi Yeşil Sokak etkinlikleri kapsamında ilk müzik dinletisini sanat sokağında gerçekleştirdi.

İzmit Belediyesi kent için düzenlediği kültür sanat faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Göreve geldiği günden beri şehri renklendiren ve hareket getiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in girişimleriyle İzmit’te Mavi Yeşil Sokak Etkinlikleri başladı.

 

İLK ETKİNLİK SANAT SOKAĞINDA YAPILDI

 

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Mavi Yeşil Sokak Etkinlikleri kapsamında her Çarşamba, Cuma 15.00-17.00 arası Sanat Sokağı’nda ve her Cumartesi 16.00-18.00 arası Fethiye Caddesi’nde müzik dinletileri gerçekleşecek. İzmitlilerin müziğe doyacağı ilk Mavi Yeşil Sokak Etkinliği ise önceki akşam Sanat Sokağında gerçekleştirildi.

 

BAŞKAN HÜRRİYET TÜM İZMİTLİLERİ DAVET ETTİ

 

Mavi Yeşil Sokak Etkinlikleri kapsamında gitarda İhsan Demirer, Aslı Yağız ve kemanda Sena Usta Süleymanoğlu performansıyla İzmit halkının kulaklarının pası silindi. Kentin belirli noktalarında her hafta yapılacak olan etkinliklere İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet tüm İzmitlileri davet etti.

 

YORUM EKLE

YORUMLAR

  • Ramazan Portakal
    17 Ocak 2020 Cuma 15:36

    MAVI - YESIL OLSUN......!

    Sayin Baskan Sokaklar Mavi olmus Yesil olmus birsey degismez...Eger birseyleri degistirmek ve kalici bir eser birakmak ise Arzunuz...;Gelin Halkimizi Sokaklarini Sokakta oturan Mesken Sahiblerini temizlemesini ogretelim. Gerekir ise bazi degisiklikler yapin MESELÂ: O Sokakta oturanlara ancak sokagini sabah ve aksam temizleyen sakinlere SU'DA INDIRIM..DOGALGAZDA INDIRIM. gibi TESVIK EDICI Unsurlar ile desteklersin ve daha Sonra yine Halka anlatarak bunun Avrupadaki gibi yasalasmasinin yollari